,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Розета

Краток преглед

Розета
Рачно изработена,
резба на дрво

Достапност: на залиха

23.400,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Розета

More Views

Детали

Рачно изработена розета, резба на дрво, со старото Македонско знаме.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.