,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Комплет гарнитура - БАРОН

Краток преглед

Кoмплет гарнитура:
Тросед
Двосед
Две фотелји
Маса

Достапност: на залиха

135.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Комплет гарнитура - БАРОН

More Views

Детали

Комплет гарнитура вклучува: тросед, двосед, две фотелји и маса. Комлетот е рачно изработен, резба на дрво.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.