,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Комплет гарнитура - КРАЛ

Краток преглед

Комплет гарнитура - КРАЛ
Тросед
Две фотелји

Достапност: на залиха

460.500,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Комплет гарнитура - КРАЛ

More Views

Детали

Комплет гарнитурата КРАЛ вклучува: тросед и две фотелји. Комплетото е рачно изработен, резба на дрво.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.