,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Дрвена чаша

Краток преглед

Дрвена чаша
Рачна изработка
Димензии: 15 х 12 cm

Достапност: на залиха

450,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Дрвена чаша

More Views

Детали

Рачно изработена чаша од дрво, со старата карта а Македонија и вергината. Димензии: 15 х 12 cm

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.