,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Дрвена чутурка, голема

Краток преглед

Дрвена чутурка
Рачна изработка
Димензии: 27 х 20 cm

Достапност: на залиха

450,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Дрвена чутурка, голема

More Views

Детали

Рачно изработена чутурка со старото Македонско знаме (вергина). Димензии: висина 27, ширина 20 cm.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.