,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Дрвен саат - Александар Македонски

Краток преглед

Дрвен саат - Александар Македонски
Димензии: 23 cm дијаметар

Достапност: на залиха

990,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Дрвен саат - Александар Македонски

More Views

Детали

Ласерски изгравиран ѕиден часовник, со ликот на Александар Македонски. Димензии: 23 cm дијаметар

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.