,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Дрвен послужавник

Краток преглед

Дрвен послужавник
Димензии: дијаметар 23 cm, длабочина 3,5 cm.

Достапност: на залиха

800,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Дрвен послужавник

More Views

Детали

Рачно резбан послушавник, изработен од дрво. Димензии: дијаметар 23 cm, длабочина 3,5 cm.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.