,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резултати од пребарувањето за 'a'

Продукти 1 до 10 од вкупно 448

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед
 1. Exclusive сет

  Exclusive сет

  3.635,00 ден.

  Exclusive сет - 5 ножеви со метални рачки, матиран челик во дрвен држач.
  Опис на ножевите
  1х Кујнски нож 9 см
  1х Унирвезален нож 13 см
  1х Нож за леб 21см
  1х Нож за месо 20см
  1х Готварски нож 20см Дознај повеќе
 2. прибор за јадење

  прибор за јадење

  1.965,00 ден.

  Indiana pribor 24 broja visoko sjaen Inox Дознај повеќе
 3. Керамичка тава Cera blanc

  Керамичка тава Cera blanc

  1.089,00 ден.

  Керамичка тава Cera blanc Дознај повеќе
 4. сет кујнски помагала

  сет кујнски помагала

  787,00 ден.

  Largo сет кујнски помагала 6 парчиња, обложени со противлеплив слој. Дознај повеќе
 5. сет за скара

  сет за скара

  2.290,00 ден.

  Bbq сет за скара 5 парчиња во луксузна кутија. Матиран челик. Дознај повеќе
 6. Сет,2 ножа и 2 вилушки

  Сет,2 ножа и 2 вилушки

  329,00 ден.

  Argentina сет,2 ножа и 2 вилушки со бакелитни рачки за пица, делумно матиран челик. Дознај повеќе
 7. сет прибор за пица

  сет прибор за пица

  1.085,00 ден.

  Austin сет прибор за пица - 12 парчиња високосјаен Inox 18/0 во кутија. Дознај повеќе
 8. нож со силиконски рачки за сечење месо

  нож со силиконски рачки за сечење месо

  1.019,00 ден.

  Shikoku нож со силиконски рачки за сечење месо. Должина на сечило 20 см.Легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ Дознај повеќе
 9. нож со силиконска рачка за сечење леб.

  нож со силиконска рачка за сечење леб.

  1.019,00 ден.

  Shikoku нож со силиконска рачка за сечење леб. Должина на сечило 20 см.легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ Дознај повеќе
 10. Aлуминиумска тава

  Aлуминиумска тава

  470,00 ден.

  Maximus Plus алуминиумска тава со противлеплив слој. ø 20 см. Дебелина на лим 2,5 мм.

  Задолжително користење на силиконски или дрвени помагала! Дознај повеќе

Продукти 1 до 10 од вкупно 448

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед