,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резултати од пребарувањето за 'ТВ Картичка'

Продукти 1 до 10 од вкупно 22

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед
 1. GPS уред - Garmin nuvi 250

  GPS уред - Garmin nuvi 250

  9.950,00 ден.

  Nuvi серија 250 е најновата понуда од Garmin и е доста успешна производна линија. Наменет е за потрошувач кој е во потрага по основната навигација, без сите ѕвона и свирки. Има 3,5-инчен колор екран на допир, 6 милиони точки на интерес (база на податоци), фото прегледувач, калкулатор, конвертор на валути, единица на конверторот, и светски часовник. За овој производ добивате беслатна достава до вашиот дом!!! Дознај повеќе
 2. Аналоген ресивер - 6000 CRMX+

  Аналоген ресивер - 6000 CRMX+

  5.900,00 ден.

  Аналоген ресивер - 6000 CRMX+ Дознај повеќе
 3. Матричен контролер - T-6600

  Матричен контролер - T-6600

  97.000,00 ден.

  Матричен контролер - T-6600
  8 влеза, 16 излеза Дознај повеќе
 4. Инфра црвена камера - I1-325CS

  Инфра црвена камера - I1-325CS

  2.608,00 ден.

  -Ден и ноќ функција
  -12 IR LED диоди
  -Видливa далечина до 10м
  -Водоотпорен
  -CDS сензор вграден
  -Автоматски баланс на белата боја
  -Внатрешна и надворешна употреба
  -Вклучува конзола Дознај повеќе
 5. Мини камера - IV-322CS

  Мини камера - IV-322CS

  2.893,00 ден.

  -Вградени IR LED диоди во Скриена камера
  -18 IR LED диоди
  -Ден и Ноќ
  -Минијатурана скриена камера
  -Вграден Пин-дупка леќа
  -Компактна големина и прекрасен дизајн
  -Автоматски баланс на белата боја Дознај повеќе
 6. Мини скриена камера - (МP-325CS)PH

  Мини скриена камера - (МP-325CS)PH

  2.560,00 ден.

  -Вградлива камера
  -Компактна големина и прекрасен дизајн
  -Автоматски баланс на белата боја
  -Лесна инсталација Дознај повеќе
 7. Камера DI-355CSVF

  Камера DI-355CSVF

  6.250,00 ден.

  Di-355CSVF

  -Вариабилен фокус 4-9mm леќа
  -SONY HQ1 DSP систем
  -Висока резолуција 540 TVL
  -Елегантна метална кутија
  -двојно стакло + Хоп уникатен дизајн
  -36 IR LED диоди
  -Видливост на оддалеченост од 25m
  -Vandalproof и водоотпорен
  -Авто-Следење на баланс на белата боја Дознај повеќе
 8. Камера BX-351CS

  Камера BX-351CS

  7.239,00 ден.

  BX-351CS

  -Висока резолуција 540 TVL
  -Мин. Осветлување 0,001 Лукс
  -32 пати Sense Up
  -Auto Gain Control Преклопен
  -Надоместок на позадинска светлина
  Дознај повеќе
 9. Дигитален ресивер - Dreambox DM500S

  Дигитален ресивер - Dreambox DM500S

  5.550,00 ден.

  Дигитален ресивер - Dreambox DM500S Дознај повеќе
 10. Мотор - DiSEqC V-150

  Мотор - DiSEqC V-150

  3.100,00 ден.

  Мотор - DiSEqC V-150 Дознај повеќе

Продукти 1 до 10 од вкупно 22

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед