,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Трпезарија ,,Заседание,,

Quick Overview

Трпезарија ,,Заседание,,
Трпезариска маса со димензии од 160 см должина и
60 см ширина
Рачна резба од буково дрво
6 (шест) столици
Еко кожа,со можност за платно и телешка кожа

Availability: In stock

134,000.00 den.
OR

Be the first to review this product

Трпезарија ,,Заседание,,

More Views

Details

Трпезарија ,,Заседание,,

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.