,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Инфра црвена камера - I1-325CS

Quick Overview

-Ден и ноќ функција
-12 IR LED диоди
-Видливa далечина до 10м
-Водоотпорен
-CDS сензор вграден
-Автоматски баланс на белата боја
-Внатрешна и надворешна употреба
-Вклучува конзола

Availability: In stock

2,608.00 den.
OR

Be the first to review this product

Инфра црвена камера - I1-325CS

More Views

Details

Модел I1-325CS : сензорот за слика 1/3SONY Super HAD CCD : DSP SONY : ТВ Систем PAL / NTSC : Ефективни пиксели (NTSC: 537 (H) x 505 (V) PAL: 537 (H) x 597 (V : Хоризонтална резолуција 420TVL : објектив планината 3.6/4/6mm : Минимална Осветлување (0.5Lux (0 Lux инфрацрвен На : S / N Однос (48dB (AGC исклучен : (бленда со функција за електронски (сек. 1 / 120, 000 ~ 1 / 50 : Гама промена 0,45 : Gain Control Прилагодлив : баланс на белата боја AWB : Синхрона систем за внатрешна : Осветлување надоместок Прилагодлив : Излез 1.0Vp p композитен видео сигнал 75 Ω : LED диоди Број 12PSC : Инфра Лампи Озрачување Одалеченост 10м : (Работна температура (C 10 ° C до + 50 ° C- : напојување 12V напон : Потрошувачка на енергија 110mA : Димензии WxDxH 76.5L x 60W x 53.5H мм : (Тежина (g 460g

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.