,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Камера DI-355CSVF

Quick Overview

Di-355CSVF

-Вариабилен фокус 4-9mm леќа
-SONY HQ1 DSP систем
-Висока резолуција 540 TVL
-Елегантна метална кутија
-двојно стакло + Хоп уникатен дизајн
-36 IR LED диоди
-Видливост на оддалеченост од 25m
-Vandalproof и водоотпорен
-Авто-Следење на баланс на белата боја

Availability: In stock

6,250.00 den.
OR

Be the first to review this product

Камера  DI-355CSVF

More Views

Details

Модел DI-355CSVF : сензорот за слика 1/3Super HAD CCD : DSP HQ1 SONY DSP чипсет : ТВ систем NTSC / PAL : Ефективни пиксели (PAL: 795 (H) x 596 (V) / NTSC: 811 (H) x 508 (V : Хоризонтална резолуција со висока резолуција 540 TVL : Објектив 4-9mm вари-фокусна леќа : Минимална Осветлување (0.5LUX / F = 1.2 (0 Lux инфрацрвен : S / N Однос 48dB, AGC исклучен : Бленда со функција за електронски (сек. 1 / 120, 000sec ~ 1 / 50) : Гама промена 0,45 : Gain Control AGC Прилагодлив : Баланс на белата боја ATW / AWC : Осветлување на надоместок, прилагодлив : Излез 1Vp-п. 75Ω Композитен, BNCx1 : LED диоди: број 36 : Инфра лампи озрачување на одалеченост 25m : Работна температура 10 ° C до + 50 ° C- : Напојување 12V DC : Потрошувачка на енергија 110mA : Димензии WxDxH 94x69 : Тежина 300g

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.