,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Тастатура - WKB-M816

Quick Overview

Тастатура - WKB-M816
PS/2 приклучок

Availability: In stock

210.00 den.
OR

Be the first to review this product

Тастатура - WKB-M816

More Views

Details

PS / 2 порт
Мултимедиална  тастатура со 15 брзи копчиња
Повеќе јазични верзии на располагање

Компатибилен со Windows 98/ME/2000/NT/XP
Всоко квалитетна мембрана

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.