,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Декоративен аспиратор - FABER - GEMMA A 60X

Quick Overview

Декоративен аспиратор
GEMMA A 60X

Availability: In stock

12,399.00 den.
OR

Be the first to review this product

Декоративен аспиратор - FABER - GEMMA A 60X

More Views

Details

  • Декоративен аспиратор
  • Максимален капацитет: 410 м3/h(според вропски стандард)
  • Двотурбинси мотор
  • Управување со копчиња на притисок
  • Метални - касетни филтри
  • Димензии: 60 см
  • Инокс

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.