,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор А-класа - Concept

Quick Overview

Аспиратор А-класа - Concept

Availability: In stock

14,375.00 den.
OR

Be the first to review this product

Аспиратор А-класа - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Висина: 650-990 мм, длабочина: 600 мм, ширина: 505 мм
 • Додаток: вентил
 • Нерѓосувачки дизајн
 • 2 можности: цевни и проточно
 • Контролни копчиња на допир
 • Тајмер: 5 мин
 • 3 брзини
 • Моќност: 800 m3/hour
 • Макс. бучава на максимална брзина 52 dB
 • 2x Халогени сијалици
 • 2 филтри за маснотии
 • 1x јаглероден филтер
 • 1 вентилатор
 • Нето тежина: 18 kg
 • Напон: 230 V ~ 50Hz
 • Моќ: 200 W
 • Должина на кабелот: 2,2 m

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.