,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Тостер Concept - Valentino line

Quick Overview

Тостер Concept - Valentino line

Availability: In stock

1,575.00 den.
OR

Be the first to review this product

Тостер Concept - Valentino line

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Тостер - Valentino line
 • Дизајн - МАТ нерѓосувачки челик
 • Kапацитет за 2 лепчиња
 • 4 функции - печење од една страна, одмрзнување, подгревање, стопирање на печењето
 • Функција на автоматско и рачно запирање
 • Лента за трошки
 • Бирање на време за за печење - 6 нивоа
 • Боја: нерѓосувачки челик / црна
 • Моќност: 715-850 W
 • Напон: 220-240V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.