,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Стакло керамичка плотна - Concept

Quick Overview

Стакло керамичка плотна - Concept
А класа

Availability: In stock

16,675.00 den.
OR

Be the first to review this product

Стакло керамичка плотна - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Стаклена керамика
 • Дополнителна опрема: крпа за чистење
 • Контрола на допир
 • Идикатор по топлина - H
 • 4 зони за готвење
 • Без рамка - вертикално врежани рабови
 • Автоматско готвење (1 - 9 прилагодување на јачина)
 • Функција за автоматско исклучување
 • ЕКСТРА БЕЗБЕДНО
 • Функција за одложено напуштање
 • Тајмер функции
 • Звучен сигнал
 • Осигурувач за деца
 • Димензии (в x д x ш): 50 x 560 x 490 mm

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.