,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Стакло керамичка плотна А класа - Concept

Quick Overview

Стакло керамичка плотна А класа - Concept

Availability: In stock

18,630.00 den.
OR

Be the first to review this product

Стакло керамичка плотна А класа - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри: 
 • Димензии (в x ш x д): 50 x 560 x 490 mm 
 • Стаклена керамика 
 • Додаток: крпа за чистење 
 • Контрола на допир 
 • Индикатор по топлина - H
 • 4 зони за готвење 
 • Без рамка - вертикално врежани рабови
 • Автоматско готвење (1 - 9 прилагодливи нивоа на моќност) 
 • Функција за автоматско исклучување - ЕКСТРА БЕЗБЕДНО 
 • Тајмер функција 
 • Звучен сигнал 
 • Осигурувач за деца

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.