,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Соковник Concept - Vitalis

Quick Overview

Соковник Concept - Vitalis

Availability: In stock

3,359.00 den.
OR

Be the first to review this product

Соковник Concept - Vitalis

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Eкстрактор на сок Vitalis 
 • Моќност: 700 W
 • Екстра големo грло, за поголеми овошја
 • Капацитет на садот за отпад: 1,8 l
 • Сок од чаша 1л
 • Машина од нерѓосувачки челик
 • Лесно се монтира и демонтира
 • Лесно чистење
 • Безбеден за користење
 • Анти-пропаѓачки нозе
 • Кабел со складирање
 • Боја: црна / челик
 • Напон: 220 - 240 V

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.