,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Професионална пегла за нега на коса со фигаро - Concept

Quick Overview

Професионална пегла за нега на коса со фигаро - Concept
Гратис Taft лак и пена

Availability: In stock

3,105.00 den.
OR

Be the first to review this product

Професионална пегла за нега на коса со фигаро - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Професионална пегла за нега на коса со фигаро (2 во 1 straightener и curler)
 • ION ТЕХНОЛОГИЈА
 • Јонизатор со контрола моќност
 • Керамички плочки
 • Брзо затоплување до саканата температура
 • Прилагодлив електронски регулатор на температура меѓу 100 ° C и 200 ° C со LED дисплеј
 • 2 копчиња за подесување температура
 • Копче за вклучување / исклучување
 • Ергономски облик
 • Ширина на котлони: 3 см
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Прекинувач за заклучување прекинувач
 • Боја: црна + виолетова
 • Моќност: 72 W

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.