,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Правосмукалка - VP-5070 Q7

Quick Overview

Правосмукалка - VP-5070 Q7

Availability: In stock

5,859.00 den.
OR

Be the first to review this product

Правосмукалка - VP-5070 Q7

More Views

Details

 • Технички параметри на правосмукалка Q7:
 • Циклон правосмукалка на 2-ра генерација
 • Моќност: макс. 2000W
 • Отстранлив циклон наместо вреќа за прав
 • Двоen ХЕПА систем - 2 ХЕПА филтри преносливи и се може да се перат
 • Ергономски дизајн
 • Електронска регулација
 • Екстра долги метални телескопски цевки
 • Црево засиленo со жица
 • Металнa универзална четката
 • Алатки на рачката - дупчиња адаптер и nozlle со четка за тепих
 • Автоматски rewinder
 • Капацитетот на циклонот : 2,8 литри
 • Екстра тивкa : <78 dB (A)
 • Моќност на вшмукување: 22 kPa
 • Боја: сиво и сино
 • Напон: 220 - 240 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.