,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Персонална вага - Concept

Quick Overview

Персонална вага - Concept
Мере: тежина, масти, вода, мускули коски

Availability: In stock

2,069.00 den.
OR

Be the first to review this product

Персонална вага - Concept

More Views

Details

 • Персонална вага која може да мере: тежина, масти, вода, мускули коски
 • Технички параметри:
 • Капацитет: 160 килограми
 • Анализа со биоелектрична импеданса (BIA) технологија за мерење на масти и вода во телото
 • Висока прецизност STRAIN GAUGE, технологија за мерење тежина
 • Избор на мод за спортисти, индикатор за нивото на маснотии и вода во телото
 • Може да го користат личности со возраст од 10-99 години
 • Тенок дизајн
 • 4 мерачи за корисникот
 • Операции на копче Автоматсо вклучување и исклучување
 • Напојување:1 ЕЕЗ 6LR61 - 9 V
 • Индикатор за слаби батерии
 • LCD димензии: 75 х 30 мм
 • Димензии на вагата: 320 x 320 x 45 mm
 • Тежина: 1,5 kg
 • Боја: сребрена + бело

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.