,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Пегла за коса - Concept

Quick Overview

Пегла за коса - Concept

Availability: In stock

1,599.00 den.
OR

Be the first to review this product

Пегла за коса - Concept

More Views

Details

  • Технички параметри: 
  • Straightener со метални плочи за греење со керамички површина
  • Загреаните керамички плочки лесно лизгаат низ косата давајќи и интензивен сјај
  • Прилагодлив електронски регулатор на температура, помеѓу 100 и 200 ° C
  • Брзо загрева до саканата топлина
  • LED индикатор за температурата
  • Завртувачки кабел
  • Рачно одредување на јамка
  • Моќност: 170 W
  • Напон: 220-240 V

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.