,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Пегла на пареа - Ferratte

Quick Overview

Пегла на пареа

Availability: In stock

999.00 den.
OR

Be the first to review this product

Пегла на пареа - Ferratte

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Пегла на пареа - Ferratte линија
 • Нерѓосувачки челик подножје ( INOX )
 •  Константа пареа 20 g / min.
 • Зафатнина на резервоар за вода: 280 мл.
 • Спреј функција
 • Сопствена функција ( clean )
 •  АНТИ-Калк функција
 • Вертикална пареа
 • Термостат
 • Кабел должина 1,8 м
 • Боја: зелена
 • Моќ: 1600 W
 • Напон: 230 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.