,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Овлажнувач на воздухот - Concept

Quick Overview

Овлажнувач на воздухот - Concept

Availability: In stock

3,930.00 den.
OR

Be the first to review this product

Овлажнувач на воздухот - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Овлажнувач на воздухот
 • Прилагодлива пареа на излезот: 360 °
 • Дигитална електронска операција
 • Тајмер за автоматско исклучување
 • Јонизатор - емитува чистечки анјони *
 • Регулација на пареата: (5 поставувања)
 • Контрола на ниво на водата
 • Контрола на јонизаторот
 • Безбедносен систем - уред кој не е можно да се користи во случај ако резервоарот не е на вистинската позиција
 • Време капацитет: 30 часа за минимална амбиент, 12 часа за максимално поставување
 • Зафатнина на резервоар за вода: 4 l
 • Отстранлив резервоарот за вода за лесно полнење
 • Ниско ниво на бучава: 39dB
 • Димензии: 30 х 22 х 38 см
 • Боја: сива
 • Моќност: 35 W
 • Напон: 230 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.