,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Микробранова печка со скара - Concept

Quick Overview

Микробранова печка со скара - Concept

Availability: In stock

6,647.00 den.
OR

Be the first to review this product

Микробранова печка со скара - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Микробранова печка со дигитална контрола
 • Капацитет 25 л
 • Моќност: 900 W
 • Скара 1000 W
 • 5 нивоа на моќност
 • Времето е прикажано
 • Функција за одмрзнување
 • 8 авто програми
 • Тајмер за готвење 0-60 мин
 • Звучна сигнализација
 • Мулти фазно готвење
 • Брава за заштита на децата
 • Димензии на внатрешна шуплина: 328 x 206 x 350 mm
 • Стаклена подлога 315 милиметри
 • Димензии на печката 513 x 305 x 414 mm (ШxДxВ)
 • Тежина: 14,5 кг
 • Боја: црна
 • Моќност: 1450 W
 • Напон 230 V.

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.