,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Машина за миење садови - DW12V -ABB-4 LINO

Quick Overview

Машина за миење садови
DW12V -ABB-4 LINO

Availability: In stock

20,399.00 den.
OR

Be the first to review this product

Машина за миење садови - DW12V -ABB-4 LINO

More Views

Details

 • За целосно вградување
 • Електронско управување
 • Енергетска класа А
 • Класа на миење B
 • Класа на сушење В
 • Ниво на шум: 54 dB
 • 4 програми, 12 комплекти
 • 2 температури: 40, 50 и 65 степени
 • Потршувачка на вода: од 3 до 15 литри
 • Нормално сушење
 • Омекнувач на вода
 • Заштита против преливање
 • Димензии 60 см

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.