,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Кујнска вага - Concept

Quick Overview

Кујнска вага - Concept

Availability: In stock

978.00 den.
OR

Be the first to review this product

Кујнска вага - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Дигиталнa кујнска вага
 • Капацитет: 5 кг
 • Големина на платформа: 170 х 105 мм
 • LCD дисплеј за заштеда на енергија
 • Димензии на екран: 50 х 40 мм
 • Функција за мерење на волумен
 • Два начина на користење: мерење на плочата или во друга чинија
 • Поставување на 0 функција
 • Кутијата функција
 • КОнтрола на преоптоварување
 • Автоматско исклучување
 • Контрола на слаба батерија
 • Работи на: 1 x CR2032 батерија
 • Тежина: 440 g
 • Боја: бела + црвено

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.