,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Кујнска вага Concept - Happy hour

Quick Overview

Кујнска вага Concept - Happy hour
Боја - бела

Availability: In stock

1,265.00 den.
OR

Be the first to review this product

Кујнска вага Concept - Happy hour

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Дигитална кујнска вага
 • Капацитет: 5 кг
 • lb / g / мл единици
 • LCD дисплеј на допир
 • Димензии на екран димензии: 45x20 мм
 • Големина на вагата: 196 х 196 х 19mm
 • Два начина на користење: мерење на плочата или во друга чинија
 • Поставување на 0 функција
 • Кутијата функција
 • Контрола на преоптоварување контрола
 • Автоматско исклучување
 • Контрола на слаба батерија
 • Големина на платформа: 196 мм
 • Работи на 4 x AAA батерии
 • Тежина: 480 g
 • Боја: бела

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.