,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Кујнска вага - Concept

Quick Overview

Кујнска вага - Concept

Availability: In stock

978.00 den.
OR

Be the first to review this product

Кујнска вага - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Дигиталнa кујнска вага
 • Капацитет: 5 кг
 • LCD екран
 • Димензии на екран: 36,5 х 17 мм
 • Два начина на користење: мерење на плочата или во друга чинија
 • Поставување на 0 функција
 • Кутијата функција
 • Контрола на преоптоварување
 • Автоматско исклучување
 • Контрола на слаба батерија
 • Платформа изработена од стакло дебело 5 мм
 • Димензии на вагата: 150 мм дијаметар
 • Гумирани нозе
 • Работи на: 4 x AAA батерии
 • Боја: црна + сребро

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.