,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Индукциона плотна + сад за готвење - Concept

Quick Overview

Индукциона плотна + сад за готвење - Concept

Availability: In stock

5,739.00 den.
OR

Be the first to review this product

Индукциона плотна + сад за готвење - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Portable индукција
 • Црно стакло - керамика
 • Без рамка - вертикално врежани рабови
 • 1 зона за готвење
 • Дијаметар на зона на греење: 210 mm
 • Автоматско исклучување на системот - ЕКСТРА БЕЗБЕДНО
 • 6 нивоа на моќност
 • Тајмер до 180 мин
 • Гуменизирани нозе, осигурувач за деца
 • Должина на кабелот: 150 см
 • Осигурувач против прегрејување
 • Димензии: 300 x 355 x 68 мм
 • Тежина: 2,95 kg
 • Дополнителни додатоци: Универзално нерѓосувачко тенџерето со капак
 • Моќност: 2000 W

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.