,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Индукциона керамичка плотна - Concept

Quick Overview

Индукциона керамичка плотна - Concept
A класа

Availability: In stock

33,350.00 den.
OR

Be the first to review this product

Индукциона керамичка плотна - Concept

More Views

Details

Технички параметри: * Стаклена керамика * Дополнителна опрема: чистење креп * контрола на допир * Без рамка - вертикално врежани раб * По топлина - H * 4 готвење зони * Автоматско исклучите функцијата - ЕКСТРА БЕЗБЕДНО * Одложен напуштање на функцијата * 1x Powerbooster * тајмер функции * звучниот сигнал * Детето осигурач Задолжително мебел димензии (hxwxd): 60 x 590 x 520 mm

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.