,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Електрична скара - Concept

Quick Overview

Електрична скара - Concept
Обложена, нелеплива табла
Многу е лесна за употреба и чистење

Availability: In stock

2,599.00 den.
OR

Be the first to review this product

Електрична скара - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Електрична скара
 • Во форма на табла, нелепливa, обложена
 • Димензии: 47 х 23 см
 • Лесно се чисти
 • Кабелот може да се отстрани
 • Има термостат и пилот контрола
 • 2, ладни на допир, рачки
 • Лента за собирање на масти
 • Боја: црна
 • Моќност: 2000 W
 • Напон: 230 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.