,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Електричен автоматски бокал

Quick Overview

Електричен автоматски бокал

Availability: In stock

4,025.00 den.
OR

Be the first to review this product

Електричен автоматски бокал

More Views

Details

 • Технички параметри: 
 • Врела шолја = патентирана технологија
 • 1 шоља врие и сe служи зa 45 sek = 4x побрзо од нормално.
 • Бокалот штеди вода, време и енергија
 • Лесно за ракување: наполнете вода како вo бокал и притиснете на копче
 • Капацитет: 2 л
 • Капацитет на чашата: 150-300 ml
 • Strix конектор
 • Воден столб
 • Сино LED осветлување
 • Монтажно копче за отварање од нерѓосувачки челик
 • Кабел со складирање
 • Напон: 230-240 V
 • Моќност: 3100 W

Additional Information

Video Review
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.