,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Ел. Бокал Concept - Mario

Quick Overview

Ел. Бокал Concept - Mario

Availability: In stock

1,380.00 den.
OR

Be the first to review this product

Ел. Бокал Concept - Mario

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Капацитет 1,0 l
 • Грејачот е скриен
 • Strix конектор
 • 3 нивоа на безбедносен систем
 • Индикатор на нивото на водата
 • Филтер против скалирање
 • Индикатор на моќност
 • Достапен во 2 бои: сина + сива, жолта + сива
 • Моќност: 2200 W Напон
 • Напон: 220 - 240 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.