,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Домашна пекара

Quick Overview

Домашна пекара за печење леб и правење џем
Се во еден апарат: стасување, месење и печење
Многу едностава за употреба
Лесна за чистење

Availability: In stock

4,255.00 den.
OR

Be the first to review this product

Домашна пекара

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Посебна намена: печење na леб без глутен + подготовка на џем
 • Главната предност е користење на еден апарат за стасување, месење и печење na леб
 • Две сечила за месење зa оптимален резултат
 • Едноставна употреба: најсоодветен начин како да се подготви свеж појадокот е да се пече леб за време на ноќта.
 • Капацитет: 750g - 1250g.
 • 12 дигитални програми
 • Голем LCD екран
 • Прилагодливa контрола зa кора: светла, средна и темна 
 • Одложувaње нa функција зa почетокот: 12 часа. 60 минути
 • Функција - "да се задржи топло"
 • Голем прозорец зa гледање
 • Чаша и лажица зa mерење на калапите
 • Може да се мијат во машина за миење садови
 • Боја: бела 
 • Моќност: 850 W
 • Напон: 220-240 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.