,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Домашна пекара - Concept, Vita Style

Quick Overview

Домашна пекара за Леб - Concept,
Линија Vita Style

Availability: In stock

5,635.00 den.
OR

Be the first to review this product

Домашна пекара - Concept, Vita Style

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Никлована домашна пекара Vita Style
 • 2 нелепливи тавчиња за леб: во форма на квадрат и кружно тавче
 • 12 дигитални програми
 • Голем екран со позадинско осветлување
 • Вчитување на големината на селекцијата: 750 - 1000 g
 • Прилагодливa контрола на кора: мека, средна и тврда
 • Функција за одлагање - 10 часови
 • Контролен панел на допир изработен од калено стакло
 • 60 минути "задржи топло - функција "
 • Голем прозорец за гледање
 • Елегантен дизајн
 • Моќност: 615 W
 • Напон: 230 V

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.