,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Бокал Concept - Happy Hour

Quick Overview

Бокал Concept - Happy Hour

Availability: In stock

1,610.00 den.
OR

Be the first to review this product

Бокал Concept - Happy Hour

More Views

Details

 • Happy Hour Бокал
 • Технички параметри:
 • Капацитет: 1,5 l
 • Грејачот е скриен
 • Безбеден конектор Strix
 • Отстранлив anti-scale филтер
 • Автоматско исклучување
 • Трокрaтен систем за безбедност
 • Заклучување на капакот
 • Индокатор на моќноста
 • Термички осигурач
 • Боја: бела + нерѓосувачки челик
 • Моќност: 1850 - 2200 W
 • Напон: 220 - 240

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.