,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Бокал Concept - Cortesa

Quick Overview

Бокал Concept - Cortesa

Availability: In stock

1,346.00 den.
OR

Be the first to review this product

Бокал Concept - Cortesa

More Views

Details

 • Технички параметри: 
 • Бокал Cortesa
 • Капацитет: 1,9 л
 • Грејачот е скриен
 • Strix конектор
 • Индикатор за нивот на водата
 • Откачлива анти-филтер
 • Автоматско исклучување
 • Двоен систем за безбедност: автоматски се исклучува кога водата врие и кога врие на суво
 • Светлосна контрола во внатрешноста на телото
 • Индикатор на моќноста
 • Термички осигурач
 • Боја: зелена + бела
 • Моќност: 1850 - 2200 W
 • Напон: 220 - 240 V

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.