,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Блендер + сечко, 2 во 1

Quick Overview

Блендер + сечко, 2 во 1

Availability: In stock

1,783.00 den.
OR

Be the first to review this product

Блендер + сечко, 2 во 1

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Рачен миксер
 • Mоќност: 400 W
 • Oтстранливa мешалка од нерѓосувачки челик
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Променливи поставување - 6 брзини
 • Ергономски дизајн
 • Soft Touch справи (мек на допир)
 • Додатоци: мини хеликоптер 200 g, чаша за мешање 600 мл
 • Должина на кабелот: 1 m
 • Лесна за чување и чистење
 • Боја: бела
 • Напон: 220 - 240 V

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.