,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Блeндер Concept - Viktoria Line

Quick Overview

Бландер Concept - Viktoria Line

Availability: In stock

1,289.00 den.
OR

Be the first to review this product

Блeндер Concept - Viktoria Line

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Рачен блендер
 • Моќност: 250 W
 • Блендер изработен од нерѓосувачки челик и може да се отстранува
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Може да се постави на 6 различни брзини
 • Ергономски дизајн
 • Мек на допир
 • Должина на кабелот 1 м
 • Лесно се употребува и чисти
 • Боја: бела
 • Напон: 220 - 240 V

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.