,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор - Concept

Quick Overview

Аспиратор - Concept

Availability: In stock

12,650.00 den.
OR

Be the first to review this product

Аспиратор - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Висина: 650-990 мм, длабочина: 600 мм, ширина: 505 мм
 • Додаток: вентил
 • Нерѓосувачки дизајн
 • 2 можности: цевни и проточно 
 • Копчиња за целосна контрола
 • Тајмер: 90 мин
 • 3 брзини на сензорот за мирис
 • Моќност: 650 m3/hour
 • Максимална бучава 58 dB
 • 2 x Халогени сијалици
 • 2 х филтри за маснотии
 • 2 x јаглероден филтер
 • 1 вентилатор
 • Нето тежина: 14 kg
 • Напон: 230 V ~ 50Hz Моќност: 200 W
 • Должина на кабелот: 2,2 m

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.