,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор А-класа - Concept

Quick Overview

Аспиратор А-класа - Concept

Availability: In stock

38,985.00 den.
OR

Be the first to review this product

Аспиратор А-класа - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри
 • Напон 230 V ~ 50 Hz
 • Моќност 202 W
 • Верзија за оџак
 • Се закачува на ѕидот
 • Ширина 600 мм 900 мм
 • Длабочина 470 mm 450 мм
 • Висина 1.000 - 1.350 мм 1.200 - 1.560 мм
 • Излез: цевки со дијаметар од 150 мм
 • Број на вентилатори: 1
 • Подесување на 4 брзини
 • Максимален капацитет на 900 м 3 / h
 • Филтер за масти
 • Режим на проветрување
 • Сензор за мирис, автоматскиот режим
 • Осветлување 2 x 1 W LED
 • Тежина: 13 килограми, 25 килограми
 • Ниво на бучава <49/51 dB (A)

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.