,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор А-класа - Concept

Quick Overview

Аспиратор А-класа - Concept
Дисплеј на допир

Availability: In stock

28,750.00 den.
OR

Be the first to review this product

Аспиратор А-класа - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри:
 • Висина: 650-990 мм, длабочина: 600 мм, ширина: 505 мм
 • Додатоци: вентил
 • Нерѓосувачки дизајн
 • 2 можности: цевни и проточно
 • Контрола на допир
 • Тајмер: 90 мин
 • 4 брзини на сензорот за мирис
 • Моќност: 900 m3/hour
 • Максимална бучава 49 dB (екстра тивко)
 • Светилки: 2 x LED диоди - за заштеда на енергија
 • Регулација на светлина
 • Филтер за маснотии: 2
 • Сигнализација ако филтерот е загаден
 • Излезен дијаметар (mm): 150
 • 2 x јаглероден филтер
 • 1 вентилатор
 • Нето тежина: 14 kg
 • Напон: 230 V ~ 50Hz
 • Моќност: 202 W
 • Должина на кабелот: 2,2 m *

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.