,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Samsung C350

Quick Overview

32" екран, HD Ready Entry LCD
Дијагонала: 32 инчи / 82 см
Резолуција 1366x768,
50Hz Motion Plus,
USB 2.0 (JPEG),
1 HDMI HDTV
Прецизна HD слика
HD мултимедија.

Availability: In stock

Regular Price: 23,500.00 den.

Special Price: 23,000.00 den.

OR

Be the first to review this product

LCD Телевизор - Samsung C350

More Views

Details

C350 серијата на LCD HDTV 720p 60 Hz. HDTV доживување при гледањето на една цела нова област со широк колор подобрувач, кој обезбедува богата, заситена слика и интензивни детали. Овозможено е поврзување со УСБ или дигитален фото апарат брзо и лесно. Плус, user-friendly интерфејс ви овозможува да пристапите до видеа, слики и музика со далечинскиот управувач. Со Samsung LCD HDTV секогаш ќе имате забава.

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.