,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Quadro 32KM12

Quick Overview

LCD Телевизор - Quadro 32KM12

Availability: In stock

Regular Price: 17,900.00 den.

Special Price: 16,500.00 den.

OR

Be the first to review this product

LCD Телевизор - Quadro 32KM12

More Views

Details

 • Тенок LCD TV приемник со дијагонала од 32 инчи
 • Големина на екран: 81cm (32")
 • Тип на екран: 16:9 TFT HD READY
 • Резолуција: XWGA 1366x768
 • Врема на одзив: 5ms
 • Светлина: 550cd/m2
 • Динамичен контраст: 1:10000
 • Tuner: x1 PiP AV
 • Фреквентен опсег: Cabel/Hyperband/UHF/VHF
 • Систем на прием Дигитален/Аналоген: (DVB-T / MPEG-2) / PAL/SECAM/, BG/DK/K/ML/L
 • Телетекст
 • Fast 10 страници
 • Број на програмски мемории: 200
 • Аудио прием: Stereo, 3D Panorama Моќност на аудио: 2 x 4W RMS
 • Број на бои: 16.7 милиони
 • Замрзнување на слика
 • Зумирање на слика
 • Модови на слика: AUTO / 16:9 / 4:3 / Panoramic / 14:9 Zoom / Cinema / SCART, HDMI: x2
 • Стерео аудио Влез/Излез: 1xRCA YPbPr
 • PC vlez, VGA, S/PDIF,
 • Напојување: AC 220-240V 50Hz

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.