,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - QUADRO 26KM10

Quick Overview

LCD Телевизор - QUADRO 26KM10

Availability: In stock

Regular Price: 18,200.00 den.

Special Price: 16,300.00 den.

OR

Be the first to review this product

LCD Телевизор - QUADRO 26KM10

More Views

Details

 • Тенок LCD TV приемник со дијагонала од 26' / 66cm
 • Големина на екран: 66cm (26")
 • Тип на екран: 16:9 TFT HD READY
 • Резолуција: XWGA 1366x768
 • Врема на одзив: 5ms
 • Светлина: 550cd/m2
 • Динамичен контраст: 1:10000
 • Tuner: x1 PiP AV
 • Фреквентен опсег: Cabel/Hyperband/UHF/VHF
 • Систем на прием Дигитален/Аналоген: (DVB-T / MPEG-2) / PAL/SECAM/, BG/DK/K/ML/L
 • Телетекст: ДА, Fast 1000 страници
 • Број на програмски мемории: 200
 • Аудио прием: Stereo, 3D Panorama
 • Моќност на аудио: 2 x 4W RMS
 • Број на бои: 16.7 милиони
 • Агол на гледање: 170' хоризонтално/170' вертикално
 • Замрзнување на слика: ДА
 • Зумирање на слика: ДА
 • Модови на слика: AUTO / 16:9 / 4:3 / Panoramic / 14:9 Zoom / Cinema /
 • Посебни карактеристики: Автоматско стишување на звукот, Повеќе јазично мени, Ултра сјајно куќиште SCART 1: ДА HDMI: x2 Стерео аудио Влез/Излез: 1xRCA YPbPr vlez: ДА PC vlez VGA: ДА S/PDIF Влез: x1 Напојување: AC 220-240V 50Hz

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.